KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16537319

nr 1653 7319

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Man vid bro, ej signerad, duk på pannå, 60x45 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 28 oktober 2024
kl 19:54:47